Agricultural Solutions

Agriculture

Kontak

Limpopo, Lowveld, Mpumalanga en Oos Gauteng

Kommersiële Bestuurder - Limpopo, Laeveld, Mpumalanga en Gauteng

Eugene Blume

082 900 7288

eugene.blume@basf.com

Tegniese Verkoopsondersteuning bestuurder: Limpopo, Noord Wes, Vrystaat, Mpumalanga en Swaziland

Allan Penny

082 900 1633

allan.penny@basf.com

Streekverkoopsbestuurder Limpopo

Armand Strabuck

071 401 0287

armand.starbuck@basf.com

Streekverkoopsbestuurder Mpumalanga Laeveld en Swaziland

Phil-Mar janse van Rensburg

082 900 1619

phil-mar.janse-van-rensburg@basf.com

Streekverkoopsbestuurder Mpumalanga Wes

Gert van Tonder

076 431 2562

gert.van-tonder@basf.com

Streekverkoopsbestuurder Mpumalanga Wes (Standerton, Val en Heidelberg)

Louis Bibbey

083 286 9931

louis.bibbey@basf.com

Streekverkoopsbestuurder: Groblersdal, Marble Hall en Springbokvlakte

Waldo Boshoff

076 981 1879

waldo.boshoff@basf.com

Top