Agricultural Solutions

Agriculture

Kontak

Kaap

Kommersiële bestuurder: Kaap

Johan Meintjes

071 401 2178

johan.meintjes@basf.com

Tegniese Verkoopsondersteuning bestuurder: Kaap

Jacques De Jager

071 401 2227

jacques.de-jager@basf.com

Streekverkoopsbestuurder: Wes- en Noord-Kaap, Wingerdpesialis

Petrie De Kock

079 513 8371

petrie.de-kock@basf.com

Streekverkoopsbestuurder Suid Kaap Kleingraan

Franco Marais

076 420 1545

franco.marais@basf.com

Streekverkoopsbestuurder Swartland area

Coenraad Westraadt

082 887 6929

coenraad.westraadt@basf.com

Streekverkoopsbestuurder Sagte vrugte Wes Kaap

Francois Brink

076 871 4268

francois-joubert.brink@basf.com

Streekverkoopsbestuurder Oos Kaap

Gavin Dry

076 981 3967

gavin.dry@basf.com

Top